Kaşüstü Kampüsüne Ulaşım
17 Mart 2022

Sağlık tesisimiz Kaşüstü Kampüsü (ana kampüs) ilimiz Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZON adresinde hastalarımıza hizmet sunmaktadır. Bu kampüsümüze; Trabzon-Rize sahil oto yolu üzerinden, Kaşüstü Cevahir Alışveriş Merkezinin bulunduğu alandaki kavşaktan, güney iç kısım yönünden ulaşım sağlanmaktadır. Kampüsümüze toplu taşıma araçları ile ulaşmak isteyen vatandaşlarımız;

1-Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Otobüs sefer ve saatlerinin yer aldığı web sayfası linkini seçerek bilgi sahibi olabilirler. Otobüs saatlerine ulaşmak için lütfen tıklayın.
2-Trabzon Şehir Meydanından ve Moloz Mevkiinden  hareket eden Kaşüstü Hastane dolmuşları ile direkt, Çömlekçi Mahallesinden hareket eden ve Yomra istikametine giden dolmuşlar ile Kaşüstü Mahhesinden kalkan dolmuşlarla aktarmalı olarak hastanemize ulaşabilmektedir. 
3-Hava Limanı karşısı KTÜ C Kapısı otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsler ve Trabzon-Kaşüstü Hastane dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.
4-Trabzon Otobüs Terminali önündeki otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsler ve Trabzon-Kaşüstü Hastane dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.

kasustuulasim.png