T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

3. Hestourex 2019 Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı

Güncelleme Tarihi: 08/04/2019

Hestourex_m.jpeg 
 

    Hestourex, sağlık turizm, spor turizm ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformudur. Her geçen yıl büyüyen başarısı ve dünyanın en büyük B2B platformu olma özelliği ile Hestourex ; sağlık, spor ve alternatif turizm alanlarında tüm dünyada tanınan global bir marka haline gelmiştir.

   Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde gerçekleşen HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı için bu yıl 165 ülkeden yaklaşık 6.000 kişilik satın alma heyeti Antalya’daydı. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü de bu platformdaydı ve İl Sağlık Müdürümüz Dr. Hakan Usta Trabzon’daki sağlık turizmi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kurulan ekip de yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerimizle görüşmeler yaptı. Trabzon ekibinin yoğun ilgi ile karşılaştığı, başarılı bir kongre ve fuardı.

     Sağlık tesisimizde Uluslararası Sağlık Turizmi faaliyetinde bulunmaya hak kazanmış olup Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Hestourex Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı’nda yer almıştır.


 
Hestourex.jpeg