T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

3. Bozyaka Mide Kanseri Cerrahisinde Güncel Durum Sempozyumu

Güncelleme Tarihi: 07/11/2018

 bozyaka.png
 

DAVET

Değerli Meslektaşlarım;

Mide kanseri tüm dünyada ve ülkemizde görülme sıklığı bakımından ve kansere bağlı ölümler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Tedavisinde cerrahi köşe taşı olup D2-Lenf nodu diseksiyonu büyük önem arz etmektedir. Bizler, daha önce ilk ikisini düzenlediğimiz ‘’Bozyaka Mide Kanseri Cerrahisinde Güncel Durum Sempozyumu’’ programının üçüncüsünü gerçekleştirmeyi planladık.

Bu sempozyumda ülkemizin saygın üniversite ve kurumlarından alanında deneyimli hocalarımız tarafından mide kanseri ve cerrahisi ile ilgili güncel konular sunulacak, değerli hocalarımızdan oluşan oturum başkanları ve dinleyicilerin  de katılımıyla gün boyu detaylıca tartışılacaktır. Ayrıca sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecektir.Sunulan tüm bildiri özetleri ‘’Özet Kitapçığı’’ nda yer alacak olup istenmesi halinde bildirinin tamamı da basılabilecektir.

Mide kanseri ve cerrahisi ile ilgili güncel konuların ele alınacağı sempozyumun alanındaki ihtiyacı karşılamaya katkıda bulunacağını ümit ediyor,  tüm meslektaşlarımızı sempozyumumuza bekliyoruz.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Enver İLHAN

Sempozyum Başkanı

 Bildiri Gönderimi Son Tarih
 3 Aralık 2018
Kayıt Son Tarih
15 Aralık 2018
 
Kayıt ücretsizdir ve 200 kişi  ile sınırlıdır.

 Sempozyum Web Adresi