T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastanemize Nasıl Gidebilirsiniz?

Güncelleme Tarihi: 15/10/2021

 
 

Sağlık tesisimiz Kaşüstü Kampüsü (ana kampüs) ilimiz Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZONadresindehastalarımıza hizmet sunmaktadır. Bu kampüsümüze; Trabzon-Rize sahil oto yolu üzerinden, Kaşüstü Cevahir Alışveriş Merkezinin bulunduğu alandaki kavşaktan, güney iç kısım yönünden ulaşım sağlanmaktadır. Kampüsümüze toplu taşıma araçları ile ulaşmak isteyen vatandaşlarımız;

  • 1-Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Otobüs sefer ve saatlerinin yer aldığı web sayfası linkini seçerek bilgi sahibi olabilirler. Otobüs saatlerine ulaşmak için lütfen tıklayın.
  • 2-Trabzon Şehir Meydanından hareket eden Kaşüstü Hastane dolmuşları ile direkt, Çömlekçi Mahallesinden hareket eden ve Yomra istikametine giden dolmuşlar ile Kaşüstü Mahhesinden kalkan dolmuşlarla aktarmalı olarak hastanemize ulaşabilmektedir. Ayrıca Trabzon-Rize sahil yolu üzerinde yer alan Kaşüstü Mahallesinden hareket eden Kaşüstü-Hastane Dolmuşları ile de hastanemize ulaşım sağlanmaktadır. 
  • 3-Hava Limanı karşısı KTÜ C Kapısı otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsler ve Trabzon-Kaşüstü Hastane dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.
  • 4-Trabzon Otobüs Terminali önündeki otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsler ve Trabzon-Kaşüstü Hastane dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.

 
kasustuulasim.png 
 
 
 
numune_kampusu.jpg
 

Sağlık tesisimiz Numune Kampüsü (ek kampüs) ilimiz şehir merkezinde; İnönü Mah. Maraş Cad. Ortahisar / TRABZONadresindehastalarımıza hizmet sunmaktadır. Bu kampüsümüze; Devlet Sahil Yolu, Yavuz Selim Bulvarı ve Trabzonspor Bulvarı yol güzergâhında ile ulaşılabilmektedir. Kampüsümüze toplu taşıma araçları ile ulaşmak isteyen vatandaşlarımız;

  • 1-Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Otobüs sefer ve saatlerinin yer aldığı web sayfası linkini seçerek bilgi sahibi olabilirler. Otobüs saatlerine ulaşmak için tıklayın.
  • 2-Merkezi bir konumda bulunan kampüsümüze; Trabzon Meydanından kalkan; Yenimahalle, Fatih, Ayasofya, Aydınlık Evler, Yeşiltepe, Beşirli dolmuş güzergâhında çalışan dolmuşlar ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.
  • 3-Hava Limanı önündeki otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.
  • 4-Trabzon Otobüs Terminali karşısındaki otobüs durağından Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait 121 ve 122 numaralı otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

numuneulasim.png